92332
Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda
Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

2014 Yılında Samsun'da kurulan şirketimiz Samsun İş Geliştirme Merkezi bölgesinde 810 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir.

Birçok endüstriyel tesis, konut, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. yapıların ihtiyaçlarına uygun panolarını ilgili yönetmeliklere, şartnamelere ve mühendislik formasyonuna uygun olarak üretip teslim etmeyi amaçlayan şirketimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyat, optimum çözüm ve sürekli destek ilkeleriyle faliyetlerini sunmaktadır.
 
X